All In One Beard Hair Trimmer For Men Grooming Kit Eyebrow Body Trimmer&Shaver Electric Hair Clipper Waterproof Rechargeable
Valorado 4.44 sobre 5 basado en 16 puntuaciones de clientes
(16 valoraciones de clientes)$35.90
SKU: 1005004593321131
Categoría: Para él
Para élEnvio gratuito por compras mayores a $50!
- Garantía de devolución de dinero sin riesgo!
- Reembolsos sin problemas
- Pagos seguros
| Peso | 15 kg |
|---|---|
| Dimensiones | 20 cm |
| Brand Name | DALING |
| DALING Model | LK-860 |
| Origin | Mainland China |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Material | ABS |
| Motor type | Rotary |
| Certification | CE |
| Size | Original |
| Number of nozzles | 5 or more pieces |
| Length adjustment method | Change of nozzles |
| Battery Charging Time | more than 2 hours |
| Battery Life | over 90 minutes |
| Item Type | hair trimmer |
| Power type | Mains and battery operation |
| Function | Charging indication |
| Maximum cutting length | 11 – 20 mm |
| Purpose | For the head |
| Blade Material | STAINLESS STEEL |
| Minimum cutting length | 0.5 – 1 mm |
| LCD display | battery power ledt, charge,clean,travel lock |
| battery | Large capacity lithium battery |
| trim and shave for | facial,beard,body,hair,eyebrow,head,nose,ear,shoulder,neck |
| attachment Combs | 3/6/9/12mm |
| waterproof | IPX6 |
| voltage frequency | 100-240v ,50/60Hz |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
16 valoraciones en All In One Beard Hair Trimmer For Men Grooming Kit Eyebrow Body Trimmer&Shaver Electric Hair Clipper Waterproof Rechargeable
Añadir una valoración Cancelar respuesta
Productos relacionados
- $20.48
Kemei Professional Hair Clipper Kit: KM-2296, KM-2299 & KM-1102 Electric Shaver for Precision Men’s Grooming
Valorado en 4.82 de 5 - $18.92
Hair Scissors for Barber Shop, Includes Thinning Shears, Japanese Stainless Steel Hairdressing Scissors Set: 6″
Valorado en 5.00 de 5


















f***r –
Arrived perfect, well packed, all right, before the stipulated deadline arrived in 12 days, tested and approved👍.
B***s –
As I came, I used a very successful product. Turkey arrived in 1 week.
Customer –
Is good
Customer –
The product was worth what I expected, I was very pleased thanks
M***e –
Go product quality, but could have more power
u***y –
Product is real beautiful and useful tavslye Yum
Customer –
Great product, recommend.
D***o –
Very good😃
С*** –
Arrived quickly, the package is very flimsy, the whole box is dented, the trimmer is serviceable, the battery is charged, shedding well
D***o –
Not worth the money . Very weak blades , doesn’t cut properly. 1 star product!!!!
Customer –
Very good met all my expectations 100 recommended
K***z –
Arrived in time but the box came hit, I think they should be more careful
A***i –
The machine is cool, lightweight, comfortable to hold in hand, cuts perfectly. I’m very satisfied
J***Z –
Excellent pipeline delivery on time if I recommend
y***n –
Perfect shave super well I had a 4 inch beard all shave battery used only
R***l –
Good